Aktualności

20.12.2018 Wesołych Świąt!
Szanowni Państwo, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy, aby w Państwa domach zagościła radość, aby przeżyli Państwo wiele miłych chwil, odpoczęli w rodzinnym gronie, a w Nowym Roku życzymy pasma sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń. Zespół Robico Czytaj więcej »
 
Z przyjemnością informujemy, że firma Robico w nadchodzącym sezonie PlusLigi wspierać będzie w sportowych zmaganiach drużynę Stephane’a Antigi. Jednym z celów naszej firmy jest wpływanie działaniami marketingowymi i PR na kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych i prawidłowych wyborów wśród konsumentów oraz promowanie zdrowego stylu życia, w tym uprawianie aktywności fizycznej. Jesteśmy dumni z dołączenia do grona sponsorów ONICO Warszawa, trzymamy kciuki ... Czytaj więcej »
 
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym Klientom i Partnerom Biznesowym, aby ten wyjątkowy czas był pełen wiary, nadziei i miłości, a spotkania w gronie najbliższych upływały w miłym, wiosennym nastroju. Zespół Robico Czytaj więcej »
 
W dniu 9 października br. firma Robico była obecna na warszawskim Torwarze na meczu otwarcia sezonu siatkarskiego. W meczu zmierzyły się ONICO Warszawa z GKS Katowice.  Oprócz kibicowania drużynie ONICO AZS PW Robico promowało w formie samplingu nowy produkt w portfolio - Kefir Robico bez laktozy ze szczepem probiotycznych bakterii l.rhamnosus. Bakterie te mają udowodniony prozdrowotny wpływ, a ich odporność na działanie kwasu żołądkowego jest dodatkową korzyścią.  Zapraszamy do spróbowania ... Czytaj więcej »
 
W tym roku firma Robico ponownie pojawiła się na wielkim muzycznym festiwalu Woodstock. Kefir Robico można było nabyć w Zajeździe Chrobry Bar Traper przy dużej scenie w pysznym zestawie obiadowym z ziemniakami. Dodatkowo, firma Robico w ramach promocji nowego produktu, Kefiru Robico bez laktozy z bakteriami probiotycznymi l.rhamnosus, przekazała bezpłatnie kilkaset sztuk tego produktu dla uczestników festiwalu. Było pysznie i wesoło! Czytaj więcej »