Aktualności

Szanowni Państwo, Pragniemy poinformować, że termin powrotu na rynek Zimnego Mleka w butelce szklanej, z przyczyn niezależnych od nas musi zostać przesunięty. Uwarunkowane jest to obecnie panującą sytuacją zarówno Polsce jak i na świecie. Kwestie techniczne i technologiczne tego projektu związane z jego wdrożeniem są realizowane w dużej części poprzez naszych parterów z Europy. Dlatego też nastąpiły opóźnienia w realizacji prac związanych z uruchomieniem zmodernizowanej linii do produkcji Zimnego ... Czytaj więcej »
 
Drodzy Klienci! Dziękujemy za wieloletnią lojalność  wobec marki i produktu Zimne Mleko w szklanej butelce.  Informujemy, że brak dostępności Zimnego Mleka w szklanych butelkach związany jest z koniecznością przeniesienia linii produkcyjnej do innego zakładu oraz usprawnienia procesu produkcji jak również z wprowadzeniem zmian w opakowaniu (zmiana zamknięcia z plastikowego na metalowe). Zimne Mleko w szklanej butelce powinno wrócić do sprzedaży za około 6-8 miesięcy. Przepraszamy za ... Czytaj więcej »
 
20.12.2018 Wesołych Świąt!
Szanowni Państwo, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy, aby w Państwa domach zagościła radość, aby przeżyli Państwo wiele miłych chwil, odpoczęli w rodzinnym gronie, a w Nowym Roku życzymy pasma sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń. Zespół Robico Czytaj więcej »
 
Z przyjemnością informujemy, że firma Robico w nadchodzącym sezonie PlusLigi wspierać będzie w sportowych zmaganiach drużynę Stephane’a Antigi. Jednym z celów naszej firmy jest wpływanie działaniami marketingowymi i PR na kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych i prawidłowych wyborów wśród konsumentów oraz promowanie zdrowego stylu życia, w tym uprawianie aktywności fizycznej. Jesteśmy dumni z dołączenia do grona sponsorów ONICO Warszawa, trzymamy kciuki ... Czytaj więcej »
 
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym Klientom i Partnerom Biznesowym, aby ten wyjątkowy czas był pełen wiary, nadziei i miłości, a spotkania w gronie najbliższych upływały w miłym, wiosennym nastroju. Zespół Robico Czytaj więcej »