Już od dziś w supermarkecie online Frisco.pl można kupić Zimne Mleko Robico w promocyjnej cenie!

Sklep internetowy www.frisco.pl to działający od 7 lat nowoczesny i bardzo dobrze zaopatrzony supermarket online, którego misją jest dostarczanie klientom świeżych produktów o najwyższej jakości.

Zimne Mleko Robico doskonale prezentuje się w sklepie Frisco.pl, ponieważ jest to mleko świeże i mikrofiltrowane. Sposób jego produkcji powoduje, że Zimne Mleko Robico można pić bez gotowania, prosto z butelki! Cieszyć się jego niezwykłym smakiem w najczystszej, nieprzetworzonej postaci. Ponadto, Zimne Mleko Robico to jedyne mleko na polskim rynku w eleganckiej, szklanej, ekologicznej butelce. Wszystko to sprawia, że Zimne Mleko Robico jest naprawdę wyjątkowe!

Wystarczy kilka kliknięć w Internecie, a Zimne Mleko Robico pojawi się w Twoim domu w wyznaczonym przez Ciebie dniu i godzinie. Dzięki spożywczym zakupom internetowym można zapomnieć o staniu w kolejkach i dźwiganiu zakupów do domu,a zaoszczędzony czas przeznaczyć m.in. na delektowanie się szklanką Zimnego Mleka Robico.

Zachęcamy do wejścia na www.frisco.pl i zamówienie Zimnego Mleka Robico w promocyjnej cenie! Promocja trwać będzie od 3 do 17 marca 2014 roku.